Obroża łańcuchowa dla psa - jaką wybrać? - Dieta Futrzaka
Koszyk
na co zwrócić uwagę wybierając obrożę łańcuchową dla psa

Obroża łańcuchowa dla psa – jaką wybrać?

Obroża łańcuchowa dla psa – jaką wybrać?

Psy są najlepszym przyjacielem człowieka i nie bez powodu. Zapewniają towarzystwo, lojalność i bezwarunkową miłość. Oprócz tych wszystkich wspaniałych cech, psy mogą być również pomocne w odstraszaniu przestępczości. Według Bureau of Justice Statistics „wskaźniki przestępczości wobec mienia były niższe na obszarach, w których mieszkali właściciele psów”. Posiadanie psa zapewnia wiele korzyści zarówno właścicielowi, jak i psu.

W tym artykule dowiesz się:

1. Jakie rodzaje obroży łańcuchowych dla psów istnieją?
2. Jaką obrożę łańcuchową wybrać dla swojego psa?
3. Na co zwrócić uwagę przy zakupie obroży łańcuchowej

obroża łańcuchowa dla psa
Psy / Akcesoria / Obroże i kagańce

Jakie rodzaje obroży łańcuchowych dla psów istnieją?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów obroży dla psów, z których każda ma swój własny zestaw zalet i wad. Najpopularniejszym rodzajem obroży dla psów jest obroża wytokowa, która jest szczególnie odpowiednia dla psów o wąskich głowach (takich jak charty), które mogą wyślizgnąć się z tradycyjnej obroży ze sprzączką. Obroże Martingale mają ograniczony zakres rozmiarów, dlatego ważne jest, aby przed zakupem dokładnie zmierzyć szyję psa. Inne popularne rodzaje obroży dla psów to obroże zrywalne (które są przeznaczone do uwolnienia, jeśli pies zostanie o coś zaczepiony).

Obroża łańcuchowa zazwyczaj posiada możliwość zaciskania się. Jest to przydatne gdy mamy do czynienia z szarpiącym i silnym psem.

Zaciskająca się obroża podczas mocnego ciągnięcia psa spowoduje u niego duskomfort co powinno przełożyć się na uspokojenie futrzaka.

Jaką obrożę łańcuchową wybrać dla swojego psa?

Wybór odpowiedniej obroży dla psa może być trudnym zadaniem. Na rynku jest tak wiele różnych rodzajów i stylów obroży, że może być trudno określić, która z nich jest odpowiednia dla Twojego zwierzaka. W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepszą obrożę dla Twojego psa w oparciu o jego indywidualne potrzeby. Najpierw omówimy różne dostępne rodzaje obroży, a następnie podamy kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni rozmiar i styl dla swojego psa. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania przy wyborze obroży dla psa jest to, aby zawsze na pierwszym miejscu było jego bezpieczeństwo.

na co zwrócić uwagę wybierając obrożę łańcuchową dla psa

Na co zwrócić uwagę przy zakupie obroży łańcuchowej

Przede wszystkim, pamiętaj o tym, że nie ma jednej, uniwersalnej obroży łańcuchowej. Rozmiar, kształt i rodzaj materiału, z którego jest wykonana, wszystko to ma znaczenie przy wyborze idealnej obroży dla Twojego psa.

Sprawdź dostępne obroże łańcuchowe w naszym sklepie KLIK

Może Cię także zainteresować:

Nie przegrap promocji!
Odbierz rabat na pierwsze zamówienie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez wychodzenia z domu !

Dostawa pod Twoje drzwi

14 dni na zwrot

30 days money back guarantee

100% Bezpiecznie zamówienia

PayPal / BLIK / Szybki przelew